Strona główna  
Strona główna
      Index / Listy do redakcji  
   

wrak na Nidzkim
24.08.2005 | redakcja | | Wyślij artykuł | Drukuj


Do redakcji Port21.pl przyszedł e-mail oraz zdjęcia wraku stojącego na brzegu Jeziora Nidzkiego:

"Witam
Chciałbym zgłosić Państwu problem wraku statku stojącego od około 10 lat na Jeziorze Nidzkim, na wysokości Nidy przy ośrodku PTTK „U Andrzeja”.

Udało mi się dowiedzieć że ostatnim właścicielem (może jest nim wciąż) jest ktoś z rodziny Faryjów - tej samej, która prowadzi port w Rucianym!

Czy są szanse aby Port21.pl  zajął się tematem wraku? W dobie szeroko prowadzonej akcji Czyste Mazury na pewno byłby to duży sukces.

Myślę że może to być tez niezły temat do artykułu o ochronie jezior mazurskich.
Pozdrawiam i czekam na Waszą reakcję."

Nazwisko autora do wiadomości redakcji.

 
 

Od redakcji:
Informację o wraku przesłaliśmy do organizatorów akcji sprzątania Mazur. O efektach będziemy informowali na łamach magazynu Port21.pl.

Zapraszamy także do dyskusji na naszym forum na temat wraku i podobnych wraków stojących na brzegach naszych akwenów.  



 
 
 



 
 


   

 
  Linki sponsorowane
 
 
 
 
 
      Index / Listy do redakcji    
     
  Copyright © 2002-2009 Magazyn Wodniaków Port21.pl
Redakcja Port21.pl | Reklama w internecie | Photo Stock | Promocja regionów i turystyki | Projektowanie stron
Projektowanie stron i pozycjonowanie stron 
     
Spis treści Redakcja Technika Listy Cała naprzód Galeria English version Port21.pl Hot news Encyklopedia Na wiatr Czartery Mesa Pomoce nawigacyjne Porady